Kto sme

Sme tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením na ruskom trhu. Dokonale ovládame ruský trh, legislatívu aj nepísané pravidlá. V prípade vášho záujmu o obchod so spoločnosťami z Ruskej federácie vám vieme podať pomocnú ruku a usmerniť vás, aby bola vaša snaha korunovaná úspechom.

Čo robíme

Pomáhame našim klientom presadiť a realizovať svoje obchodné plány na území Ruskej federácie. Od prvotnej analýzy a konzultácie, cez plánovanie stratégie a prvotné oslovenia potenciálnych partnerov až po samotnú pracovnú cestu, prezentáciu a prípravu na jednanie samotné. Vďaka našej hlbokej znalosti miestnych pomerov vás pripravíme na potenciálne nepríjemnosti, legislatívne strasti a spôsoby, ako im predchádzať alebo ich riešiť. Počas realizácie a tvorby obchodného vzťahu sme vám vždy k dispozícii.

Akí sme

V prvom rade sme profesionáli. Ak je váš nápad alebo snaha nereálna alebo vopred odsúdená na neúspech, povieme vám to. Poškodenie našej povesti nám za to nestojí. Ako sa hovorí, prvý dojem si druhýkrát nekúpiš. V druhom rade sme diskrétni - radi sa s vami porozprávame o vašom biznis pláne alebo očakávaniach. Bez problémov vám povieme, čo si o tom myslíme. Ale v žiadnom prípade tieto informácie neposunieme tretej strane ani nevyužijeme vo svoj prospech.

Naše úspechy

Naše úspechy staviame na dvoch základných kameňoch - profesionalita a diskrétnosť. Preto, aj napriek kontraktom v hodnote miliónov EUR sa nechválime našimi zákazníkmi, partnermi ani uzatvorenými a realizovanými kontraktami. Za náš najväčší úspech považujeme dôveru, ktorú nám vyjadrila Ruská federácia tým, že s nami prostredníctvom svojej agentúry Roscongress uzatvorila výhradné partnerstvo pre celú oblasť Európskej únie.

 

Parnerstvo s Roscongress

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale Roscongress je leadrom v oblasti sprostredkúvania obchodných príležitostí medzi Ruskou federáciou a zvyškom sveta. Navštívte ich webovú stránku a presvedčte sa, kto v nás vložil svoju dôveru a urobil z nás výhradného partnera pre oblasť Európskej únie.

 

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!